Her er du:
Ansatte nøkkelpersoner i NMF
 
 
Kurt Willy Oddekalv

Leder Norges Miljøvernforbund
      NMF Hovedkontor Bergen
      Tel: 55 30 67 02
      Mob: 90 89 22 68
      Epost: kurt@nmf.no 

 
 

Ørjan Holm

Politisk nestleder
Regionleder nord
Fagansvalig havmiljø
      NMF Regionskontor Tromsø
      Tel: 91 35 71 25
      E-post: holm@nmf.no

 
 

Per Nordø
 
Saksbehandler
      NMF Hovedkontor Bergen
      Tel: 55 30 67 12
      Mob: 
      E-post: per@nmf.no
 
 
Ruben Oddekalv Mjelde

Aksjonsleder
Saksbehandler
 
Vedlikeholdsleder bevaringsverdige bygg
      NMF Hovedkontor Bergen 
      Mob: 41 67 49 22
      Epost: ruben@nmf.no
 
 

Gerard Ridgway

Saksbehandler
      NMF Hovedkontor Bergen
      Tel: 55 30 67 08
      Mob: 90 71 16 46
      E-post: gerard@nmf.no

  

Arne Roger Hansen

Regionleder Midt-Norge
      NMF-Region Midt-Norge
      Tel: 91 64 67 62
      E-post: arr-han@online.no
 


Håvard Melbye

Saksbehandler på vindkraft
      NMF Region Øst
      Mobil: 91 83 46 71
      E-post: haavardm@online.no

  

Økonomiavdeling

Generelle henvendelser
      NMF Hovedkontor Bergen 
      Tel: 55 30 67 11
      E-post: okonomi@nmf.no
 
 

Medieavdeling

Generelle henvendelser
      NMF Hovedkontor Bergen 
      E-post: media@nmf.no
 
 
Informasjonsmedarbeider & Videoprodusent
      Anders Løberg
      Tel: 55 30 67 07
      Mob: 91 17 41 75
      E-post: anders@nmf.no
 
Multimedia & Design
      Ane Rong
      Tel: 55 30 67 02
      E-post: ane@nmf.no
 
Design & IT ansvarlig
      Darko Mrda|j
      Tel: 55 30 67 13
      E-post: darko@nmf.no
 
 

Medlemsavdeling

Generelle henvendelser
      NMF Hovedkontor Bergen
      E-post: medlem@nmf.no

Medlemsansvarlig
      Ann-Kristin Haukås
      Tel: 55 30 67 10
      E-post: annkristin@nmf.no



Miljøhotellet Seletun
     
      Org.nr: 871 351 082

      Besøksadresse:
            Engevikveien 130, 5229 Kalandseidet
      Postadresse:
            Postboks 593, 5806 Bergen
 
      Mob: 91 91 20 15
      Tel: 55 92 69 50
      Faks: 55 92 69 59
      E-post: seletun@seletun.no
 

Luden Selskapslokale
 
      Org.nr: 871 351 082
 
      Besøksadresse:
            Skuteviksboder 24, 5035 Bergen
      Postadresse:
            Postboks 593, 5806 Bergen
 
      Mob: 91 91 20 15 
      E-post: luden@nmf.no
 
Miljømarked Bergen

      Org.nr: 871 351 082
 
      Besøksadresse:
            Professor Hansteens gate 55, 5006 Bergen
      Postadresse:
            Postboks.593, 5806 Bergen
 
      Tel: 55 32 78 66
      Faks: 55 30 67 01
      E-post: miljomarked@gmail.com


Norges Miljøvernforbund

Besøksadresse:
Ludeboden,
Skuteviksboder 24,
5035 Sandviken
Postadresse:
Postboks.593, 5806 Bergen

Kontaktinformasjon

Tel: 55 30 67 00
Faks: 55 30 67 01
Epost: nmf@nmf.no
Org.nr: 871 351 082
Kontonr: 3633 41 17116
fb_liten twitter_liten

Nyhetsbrev

Hold deg oppdatert på nyheter fra NMF.
Registrer deg med din e-postadresse:
Epost :
Liste :